Teachers

အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)တွင် တာဝန်ထမ်းဆောင်လျက်ရှိသော ဆရာ/ဆရာမ များ

စဉ် အမည်  ဌာန  ရာထူး 
1 ဒေါ်ဝေဖြိုးခိုင် Electronic Technology Department  ကထိက
2 ဒေါ်နန်းသဇင်ဖြူ Electronic Technology Department လက်ထောက်ကထိက
3 ဒေါ်အိမိုးခိုင် Electronic Technology Department လက်ထောက်ကထိက 
4 ဒေါ်ညိုမာထွန်း Electronic Technology Department သရုပ်ပြ
5 ဉီးသီဟစိုးစိုး Electronic Technology Department နည်းပြ
6 ဉီးပြည်ဖြိုးသန်း Electronic Technology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၄)
7 ဒေါ်နွယ်နီအောင် Electrical Technology Department လက်ထောက်ကထိက
8 ဒေါ်ကေခိုင်သိန်း Electrical Technology Department လက်ထောက်ကထိက
9 ဒေါ်ရွှေရည်လဲ့ဝင်း Electrical Technology Department လက်ထောက်ကထိက
10 ဒေါ်ဆုမွန်ကျော် Electrical Technology Department လက်ထောက်ကထိက
11 ဒေါ်စုဝါလှိုင် Electrical Technology Department လက်ထောက်ကထိက
12 ဒေါ်မြသန်းမော် Electrical Technology Department သရုပ်ပြ
13 ဒေါ်ခိုင်သူဇာမျိုး Electrical Technology Department သရုပ်ပြ
14 ဉီးကျော်မင်းသူ Electrical Technology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၄)
15 ဉီးကျော်ဝင်းသူ Metal Process Technology Department တွဲဖက်ပါမောက္ခ
16 ဒေါ်မြဖူးပွင့် Metal Process Technology Department လက်ထောက်ကထိက
17 ဒေါ်မြသီတာ Metal Process Technology Department လက်ထောက်ကထိက
18 ဒေါ်ပွင့်သစ်ဉီး Metal Process Technology Department နည်းပြ
19 ဒေါ်သီသီအောင် Metal Process Technology Department နည်းပြ
20 ဒေါ်နေခြည်ထွေးလင်း Metal Process Technology Department နည်းပြ
21 ဒေါ်ကလျာမင်းမင်းဆက် Information Technology Department တွဲဖက်ပါမောက္ခ
22 ဒေါ်မေဝင်းခင် Information Technology Department လက်ထောက်ကထိက
23 ဒေါ်နီလာ Information Technology Department လက်ထောက်ကထိက
24 ဒေါ်အိမမ Information Technology Department ကထိက
25 ဒေါ်သီတာအောင် Information Technology Department သရုပ်ပြ
26 ဒေါ်တင်ချိုရွှင် Information Technology Department သရုပ်ပြ
27 ဒေါ်မိုမိုလွင် Information Technology Department နည်းပြ
28 ဒေါ်ဖြူနှင်းခင် Information Technology Department နည်းပြ 
29 ဉီးနေကျော်ထက် Machining Technology Department ဒုတိယညွှန်ကြားရေးမှူး
30 ဉီးမောင်မောင်ဌေး Machining Technology Department ကထိက
31 ဉီးအောင်နိုင်လတ် Machining Technology Department ကထိက
32 ဒေါ်ခင်သင်းဖြူ Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
33 ဒေါ်အိအိခင် Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
34 ဉီးကျော်ဇေယျ Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
35 ဒေါ်ခိုင်ဝါဆွေ Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
36 ဉီးကျော်လွင် Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
37 ဒေါ်အေးမွန်စိုး Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
38 ဒေါ်ဆုမွန်ကျော် Machining Technology Department လက်ထောက်ကထိက
39 ဉီးသက်ပိုင်ထွန်း Machining Technology Department နည်းပြ
40 ဒေါ်တင်နိုင်ဝင်း Machining Technology Department နည်းပြ
41 ဉီးသီန်းကိုကို Machining Technology Department နည်းပြ
42 ဉီးဇော်ဝင်းဌေး Machining Technology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၂)
43 ဉီးရှိန်းမိုးထက် Machining Technology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၄)
44 ဒေါ်စုပုံချစ် Machining Technology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၄)
45 ဒေါ်ယုယုဝင်း Chemistry Department ကထိက
46 ဒေါ်ယုမွန်ထက် Chemistry Department လက်ထောက်ကထိက
47 ဒေါ်ဝင့်ကေခိုင် Chemistry Department လက်ထောက်ကထိက
48 ဒေါ်စီစီမာ Physics Department လက်ထောက်ကထိက
49 ဒေါ်စမ်းပပမိုး Physics Department လက်ထောက်ကထိက
50 ဒေါ်ကျော့ကျော့သင်း Physics Department လက်ထောက်ကထိက
51 ဒေါ်စုစုမာ Mathematics Department ကထိက
52 ဒေါ်သီသီဆွေ Mathematics Department လက်ထောက်ကထိက
53 ဒေါ်နှင်းသန္တာဉီး Mathematics Department လက်ထောက်ကထိက
54 ဒေါ်အေးသီတာအုန်း Myanmar Department လက်ထောက်ကထိက
55 ဒေါ်စိုးမိုးမြတ် Myanmar Department လက်ထောက်ကထိက
56 ဒေါ်ခင်မြင့်မြင့် English Department ကထိက
57 ဒေါ်စိမ်းလဲ့ခိုင်ထွန်း English Department လက်ထောက်ကထိက
58 ဒေါ်နန့်ချိုချိုဝင်း English Department လက်ထောက်ကထိက
59 ဒေါ်အေးအေးမွန် English Department လက်ထောက်ကထိက
60 ဒေါ်ခင်စန်းဉီး English Department လက်ထောက်ကထိက
61 ဉီးစောအောင်ဝင်းစိန် English Department လက်ထောက်ကထိက
62 ဒေါ်သန္တာထွန်း English Department သရုပ်ပြ
63 ဒေါ်မြသီရိမွန် English Department နည်းပြ
64 ဉီးသန်းလှိုင် Geology Department ဓါတ်ခွဲကျွမ်းကျင်(၃)
65 ဒေါ်လဲ့လဲ့အောင် Civil Department လက်ထောက်ကထိက
66 ဒေါ်ဇင်မေတိုး Civil Department လက်ထောက်ကထိက
67 ဒေါ်သက်စုလှိုင် Civil Department သရုပ်ပြ
68 ဒေါ်သန်းမြ Civil Department သရုပ်ပြ
69 ဒေါ်ဝေဇင်ဖူးပွင့်အောင် Civil Department နည်းပြ
70 ဒေါ်ဇာနည်ဖြိုး Civil Department နည်းပြ
71 ဒေါ်တင်ထားနွယ် Civil Department နည်းပြ
72 ဒေါ်မေမြတ်နိုးဉီး Civil Department နည်းပြ
73 ဒေါ်အေးမြစန္ဒာ Textile Department နည်းပြ
74 ဒေါ်ကြွယ်ကြွယ်လင်း Textile Department နည်းပြ
75 ဒေါ်မြတ်သူဇာမြင့် Textile Department နည်းပြ
76 ဒေါ်ခင်ဖြိုးသူ Textile Department နည်းပြ
77 ဉီးနိုင်လင်းထက် Textile Department နည်းပြ
78 ဒေါ်ဇင်နွယ်မိုး Textile Department နည်းပြ
79 ဒေါ်သီသီမျိုး Textile Department နည်းပြ
80 ဒေါ်ဝါဝါမြင့် Textile Department နည်းပြ
81 ဒေါ်ဇင်မာဝေ Textile Department နည်းပြ
82 ဒေါ်လှလှထွန်း Textile Department နည်းပြ
83 ဒေါ်နွယ်နီထွန်း Textile Department နည်းပြ
84 ဉီးရဲဝံ့အောင် Textile Department နည်းပြ
85 ဉီးအောင်ကျော်သက် Textile Department နည်းပြ
86 ဒေါ်ဆုမြတ်ထွန်း Textile Department နည်းပြ
87 ဉီးသက်ထွန်း Textile Department နည်းပြ
88 ဒေါ်ထက်ထက်ခိုင် စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း လက်ထောက်ကထိက
89 ဉီးကျော်ဇင်ဝင်း စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း သရုပ်ပြ
90 ဒေါ်အိအိဖြိုး စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း သရုပ်ပြ
91 ဒေါ်အိဖြိုးအောင် စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း  သရုပ်ပြ
92 ဒေါ်ဇင်မို့မို့မြင့် စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း  သရုပ်ပြ
93 ဒေါ်မို့မို့မြင့်သူ စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း  သရုပ်ပြ
94 ဒေါ်တင်နွေးနွေးလှိုင် စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း  သရုပ်ပြ
95 ဒေါ်လဝန်းသော်တာ စားသောက်ကုန်ထုတ်လုပ်ခြင်းနှင့် ဝန်ဆောင်မှုပေးခြင်းဆိုင်ရာသင်တန်း  သရုပ်ပြ

 

Contact

ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး၊ အင်းစိန်မြို့နယ်၊ ရွာမအလယ်ရပ်ကွက်၊ ဘုရင့်နောင်လမ်းမကြီးဘေးတွင် တည်ရှိပါသည်။

Supported By

Image

Search