Final Results

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် အောင်စာရင်း (ရမှတ်အဆင့်အလိုက်)
သင်တန်း - GTHS Year I (Metal Process Technology)

 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် မှတ်ချက်
1 1MPT-2 မနွယ်နီလင်း  
2 1MPT-13 မမေမီကျော်  
3 1MPT-17 မအိန္ဒြေဖူး  
4 1MPT-18 မနန္ဒာ  
5 1MPT-25 မရွှန်းလဲ့ဝင့်ကျော်  
6 1MPT-19 မအိမ့်သူ  
7 1MPT-21 မအေးမြတ်မိုး  
8 1MPT-11 မောင်ဟန်သူအောင်  
9 1MPT-5 မအိန္ဒြေမြင့်အောင်  
10 1MPT-1 မသင်းအိန္ဒြာသက်ဦး  
11 1MPT-7 မောင်အောင်မင်းဟိန်း  
12 1MPT-6 စောနေရဲလင်း  
13 1MPT-23 မောင်သူရိန်ရဲရင့်  
14 1MPT-20 မောင်ထက်အောင်ဝင်းလွင်  
15 1MPT-24 မောင်ရဲသီဟကျော်  
16 1MPT-26 မောင်ကျော်မြတ်နိုးတင်  
17 1MPT-16 မောင်အောင်မျိုးသူ  
18 1MPT-4 မောင်မင်းသန့်  
19 1MPT-14 မောင်မြတ်ကိုဇင်  
20 1MPT-15 မောင်ဇင်ဖြိုးသူ  
21 1MPT-3 မောင်အောင်ပြည့်ဖြိုး  
22 1MPT-10 မောင်ညီညီနိုင်  
23 1MPT-9 မောင်အာကာဟိန်း  
24 1MPT-12 မောင်အောင်ထွဋ်ခေါင်  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် အောင်စာရင်း (ရမှတ်အဆင့်အလိုက်)
သင်တန်း - GTHS Year I (Machining Technology)

ARI Docs Viewer: 'https://gthsywama.tvet.edu.mm/media/pdfs/pdf' file doesn't exist. Check that the correct path to the file is specified. The path is a case sensitive.

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် အောင်စာရင်း (ရမှတ်အဆင့်အလိုက်)
သင်တန်း - GTHS Year I (Information Technology)

 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် မှတ်ချက်
1 1IT-1 မစိမ်းလဲ့ဝေ  
2 1IT-3 မထက်သီရိအောင်  
3 1IT-4 မမြလေးခိုင်  
4 1IT-11 မသိမ့်သိမ့်ထွေး  
5 1IT-8 မစွမ်းယမုံဝေ  
6 1IT-2 မရွှန်းပြည့်ပြည့်မောင်  
7 1IT-18 မအေးအေးငြိမ်းဦး  
8 1IT-19 မယမင်းထက်  
9 1IT-15 မောင်စိုးရာဇာဝင်း  
10 1IT-5 မလှိုင်ဖြိုးဖြိုးအေး  
11 1IT-6  မခိုင်သဇင်ဝင်း  
12 1IT-24 မောင်ခန့်ကိုကိုလင်း  
13 1IT-25 မအင်ကြင်းသန့်သန့်  
14 1IT-30 မောင်အောင်ကောင်းမိုး  
15 1IT-9 မသည်းစုနှင်း  
16 1IT-33 မောင်နိုင်းနိုင်းဝင်း  
17 1IT-13 မောင်အာကာရှိုင်း  
18 1IT-7 မောင်ထူးကိုကို  
19 1IT-21 မောင်အောင်မြင့်သူ  
20 1IT-10 မခင်ဘုန်းပြည့်မိုး  
21 1IT-16 မောင်မေရှဲ  
22 1IT-23 မောင်ချမ်းမင်းဇော်  
23 1IT-32 မောင်မင်းသူရစိုး  
24 1IT-22 မောင်မင်းဥက္ကာစိုး  
25 1IT-35 မောင်မျိုးမြင့်ဟိန်း  
26 1IT-26 မောင်ဟန်သူရ  
27 1IT-27 မဟန်နီကျော်  
28 1IT-36 မောင်ဟိန်းထက်အောင်  
29 1IT-29 မရဲမ်စီ  
30 1IT-17 မောင်ဟိန်းညီ  
31 1IT-31 မောင်ပိုင်ဇင်ထွေး  
32 1IT-20 မောင်မင်းသန့်ထွန်း  
33 1IT-14 ဆလိုင်းဖြိုးသူရိန်ဦး  
34 1IT-37 မောင်ကောင်းခန့်ကျော်ဇင်  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် အောင်စာရင်း (ရမှတ်အဆင့်အလိုက်)
သင်တန်း - GTHS Year I (Electrical Technology)

 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် မှတ်ချက်
1 1ET-5 မကေသွယ်သွယ်စိုး  
2 1ET-1 မသက်မွန်စိုး  
3 1ET-33 မဝင်းအိစံ  
4 1ET-17 မောင်ခိုင်ဖြိုးကျော်  
5 1ET-3 မဆုရည်သိမ့်  
6 1ET-14 မောင်ထွန်းလင်းအောင်  
7 1ET-25 မောင်ဇေယျာထက်  
8 1ET-15 မောင်ထက်မြတ်သူ  
9 1ET-12 မောင်ဟိန်းသန့်သူ  
10 1ET-6 မောင်ကြည်သာဟန်  
11 1ET-19 မောင်ကျော်စည်သူ  
12 1ET-26 မောင်ပြည့်စုံအောင်  
13 1ET-10 မောင်လွင်မိုးအောင်  
14 1ET-20 မောင်မျိုးမင်းဟိန်း  
15 1ET-7 မောင်အောင်မြင်သူ  
16 1ET-8 မောင်ဝန်းရံမျိုး  
17 1ET-23 မောင်တည်ကြည်ဝင်း  
18 1ET-32 မောင်ဇွဲမာန်ဟိန်း  
19 1ET-18 မောင်သက်လင်းအောင်  
20 1ET-9 မောင်ကောင်းထက်စံ  
21 1ET-31 မောင်ပြည့်စုံ  
22 1ET-13 မောင်ကောင်းထက်  
23 1ET-28 မောင်မင်းခန့်နိုင်  
24 1ET-21 မောင်ကျော်ဝင့်ရှိန်  
25 1ET-22 မောင်ဂျက်လီဖြိုး  
26 1ET-11 မောင်ကောင်းထက်လင်း  
27 1ET-24 မောင်ဝေလင်းထွန်း  
28 1ET-27 မောင်ဝေယံဖြိုး  
29 1ET-29 မောင်ဇွဲဝေယံထက်  
30 1ET-16 မောင်ဖြိုးမင်းသန့်  
31 1ET-30 မောင်ဇော်လင်းထွဋ်  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် အောင်စာရင်း (ရမှတ်အဆင့်အလိုက်)
သင်တန်း - GTHS Year I (Electronic Technology)

 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် မှတ်ချက်
1 1EcT-6 မောင်ခန့်ပိုင်စိုး  
2 1EcT-4 မောင်ကောင်းဆက်အောင်  
3 1EcT-2 မဆုယဉ်  
4 1EcT-19 မောင်အောင်မြတ်ကို  
5 1EcT-5 မောင်မိုးသစ်ခိုင်  
6 1EcT-16 မောင်ကျော်စည်သူ  
7 1EcT-31 မနှင်းအိအိခင်  
8 1EcT-23 မောင်အောင်ဇင်ထွေး  
9 1EcT-8 မောင်ဉာဏ်ဇော်လင်း  
10 1EcT-36 မနွဲ့အဥ္ဇလီရှိန်  
11 1EcT-1 မောင်ကျော်မိုးသိန်း  
12 1EcT-7 မောင်တိုးဓန  
13 1EcT-18 မောင်သိန်းစံထူး  
14 1EcT-32 မောင်စည်သူဖြိုး  
15 1EcT-9 မောင်မျိုးမင်းထွန်း  
16 1EcT-11 မောင်ဇွဲညီညီ  
17 1EcT-15 မောင်အောင်သီဟထွန်း  
18 1EcT-20 မောင်ပြည့်လျှံဖြိုးဝေ  
19 1EcT-3 မောင်ငြိမ်းချမ်း  
20 1EcT-22 မောင်စိုင်းဝင်းကျော်သွင်  
21 1EcT-14 မောင်စည်သူအောင်  
22 1EcT-34 မောင်အောင်ဗိုလ်ဗိုလ်  
23 1EcT-29 မောင်အောင်သူရဖြိုး  
24 1EcT-13 စောဆာလောဆော  
25 1EcT-21 မောင်ကျော်ဆင့်နိုင်  
26 1EcT-24 မောင်မင်းသုတထွဏ်း  
27 1EcT-25 မောင်ပြည့်ဝ  
28 1EcT-30 မအေးချမ်းမိုး  
29 1EcT-27 မောင်လင်းထက်ဝေ  
30 1EcT-26 မောင်သိန်းဇော်  
31 1EcT-17 မောင်ချမ်းမြေ့ဟိန်း  
32 1EcT-33 မောင်ဟိန်းထက်အောင်  

Contact

ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး၊ အင်းစိန်မြို့နယ်၊ ရွာမအလယ်ရပ်ကွက်၊ ဘုရင့်နောင်လမ်းမကြီးဘေးတွင် တည်ရှိပါသည်။

Supported By

Image

Search