Mid-Term Results

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - GTHS Year II (Metal Process Technology)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Metal Forming Processes
  4. Ferrous Metallurgy
 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် 1 2 3  4 Remark
1 2 MPT-1 မောင်ထက်နိုင်ဖြိုး A A A A  
2 2 MPT-2 မဝတ်ရည်ဖြိုး B B A A  
3 2 MPT-4 မောင်လွင်မိုး B B B C  
4 2 MPT-5 မောင်လှိုင်ပြည့်အောင် C B A A  
5 2 MPT-6 မောင်ချစ်ကိုကိုအောင် C E D B  
6 2 MPT-7 မောင်ကောင်းခန့်ကိုကို C B A B  
7 2 MPT-8 မောင်ဝေဖြိုးအောင် B A A A  
8 2 MPT-9 မောင်စောဖိုးချစ် C E C A  
9 2 MPT-10 မောင်စိုးဝေယံထက် B B C D  
10 2 MPT-12 မောင်ကောင်းထက် C C B B  
11 2 MPT-13 မောင်ဇွဲသူရပြည့်စုံ C B B A  
12 2 MPT-14 မောင်အောင်ပြည့်ဖြိုး C C B C  
13 2 MPT-15 မောင်ဝေလင်းထက် D E C D  
14 2 MPT-16 စောထီးဆက်မဲ့ဝါး C B A C  
15 2 MPT-17 မောင်ဇော်လင်းထွန်း C E C D  
16 2 MPT-18 မောင်ထွဋ်အောင်လင်း C E C C  
17 2 MPT-20 မောင်ဇေယျာလင်း C E C A  
18 2 MPT-21 မောင်အာကာဗိုလ် B C C C  
19 2 MPT-22 မောင်အောင်မြင့်မြတ် C D C C  
20 2 MPT-23 မောင်ဟိန်းထက် D D C D  
21 2 MPT-24 မောင်ဇင်ထက်ပိုင် D E C D  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - GTHS Year II (Machining Technology)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Engineering Drawing
  4. Welding & Welding Process
  5. Grinding & Milling Work
 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် 1 2 3  4 5 Remark
1 2 MT-1 မောင်ဂျွန်ထက် A A A A A  
2 2 MT-2 မောင်စောဝင်းထွဋ်နိုင် B A A A A  
3 2 MT-3 မောင်အောင်မင်းခန့် A A A A A  
4 2 MT-4 မောင်သန်းတိုးအောင် B A B A A  
5 2 MT-5 မောင်ဝင်းအောင်ကျော် A A B A B  
6 2 MT-6 မောင်မျိုးမြင့်ထွန်း B A A A B  
7 2 MT-7 မောင်အောင်ခန့်ဦး B B C B A  
8 2 MT-8 မောင်ဇွဲမြင့်မိုရ် C C A B C  
9 2 MT-9 မောင်မေအောင် C B B C B  
10 2 MT-10 မောင်ညီညီအောင် B A A A A  
11 2 MT-11 မောင်ရဲမင်းထက် C C A A B  
12 2 MT-12 မောင်ဉာဏ်လင်းပိုင် B A A A B  
13 2 MT-13 မောင်အောင်ပြည့်စုံ B A A C B  
14 2 MT-14 မောင်ဗွီဒေါင်လွမ်း C B A B A  
15 2 MT-15 မောင်ဝေလင်းထက် B B B A A  
16 2 MT-16 မသိင်္ဂီရွှေ B C B B A  
17 2 MT-17 မောင်အောင်မိုးမြင့် C E A B B  
18 2 MT-18 မောင်ဆန်းကိုလွင် C B A A B  
19 2 MT-19 မောင်ဟိန်းထွဋ်ကျော် C D A B B  
20 2 MT-20 မောင်ထက်ဦးလွင် C B A B B  
21 2 MT-21 မောင်စောမြင့် C A C B C  
22 2 MT-22 မောင်မင်းသန့်ဟိန်း C D B B C  
23 2 MT-23 မောင်ဝေယံမင်းသန့်ကျော် C B A B B  
24 2 MT-24 မောင်သော်ဇင် C B A B B  
25 2 MT-25 မောင်ကောင်းခန့်ဟိန်း A C B C C  
26 2 MT-26 မောင်ဆက်ဖြိုးပိုင် D D C D D  
27 2 MT-27 မောင်ဟန်ထူးဇော် D D C B C  
28 2 MT-28 မောင်ဝေလင်းထွန်း D D D E D  
29 2 MT-29 မောင်ထက်အောင် B C A A B  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - GTHS Year II (Information Technology)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Networking System
  4. Software System
 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် 1 2 3  4 Remark
1 2 IT-1 မဖြူဖြူဝင်း B A A A  
2 2 IT-2 မရွှေရည်လင်း B A A A  
3 2 IT-3 မောင်ကောင်းမင်းသန့် B A A A  
4 2 IT-4 မောင်လဝန်းထက် B B C B  
5 2 IT-5 မောင်သိန်းနိုင် C B B B  
6 2 IT-6 မနန်းသန္တာအေး B A A A  
7 2 IT-7 မအိဇင်ဇင်ထိုက် C A C B  
8 2 IT-8 မောင်အောင်မျိုးသန့် B D C B  
9 2 IT-9 မောင်လမင်းသူ C E D C  
10 2 IT-10 မောင်အောင်မြတ်သူ D D B A  
11 2 IT-11 မောင်ကျော်လင်းမောင် B C B C  
12 2 IT-12 မမြတ်ဝင့်ဝင့်ရည် C B A A  
13 2 IT-13 မမေသံစဉ်ချို B C B A  
14 2 IT-14 မဝင့်ဝါကျော် B A B B  
15 2 IT-16 မအေးမြတ်နိုး B B C B  
16 2 IT-17 မအေးစုမွန် B C C A  
17 2 IT-19 မောင်ဟန်စစ်လွင် B A A A  
18 2 IT-20 မောင်ဝေယံလင်း D E D D  
19 2 IT-21 မောင်ညင်သာကျော် C D B C  
20 2 IT-22 မောင်ထွန်းအောင်ကျော် C C B B  
21 2 IT-23 မောင်ဟိန်းခန့်ရှိန် B B B B  
22 2 IT-24 မောင်အာင်ကောင်းမြတ် C E C C  
23 2 IT-25 မောင်အောင်ပြည့်စုံ B D C C  
24 2 IT-26 မောင်ကြည်ဝင်းသန့် D E D D  
25 2 IT-27 မောင်အောင်ထူးခန့် D E E D  
26 2 IT-28 မောင်စည်သူလင်းနိုင် D E D D  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - GTHS Year II (Electrical Technology)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Electrical Drives & Machine
  4. Electrical Automation & Control
 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် 1 2 3  4 Remark
1 2 ET-1 မမိုးသဉ္ဇာဟန် A A A A  
2 2 ET-2 မောင်ကိုကိုနိုင် A A A A  
3 2 ET-3 မဝေဝေနှင်း A A A B  
4 2 ET-4 မောင်မြတ်ကောင်းပြည့် A A A B  
5 2 ET-5 မောင်ငို့ဆင်း A C A B  
6 2 ET-6 မောင်ထွန်းထွန်းဝင်း B A A B  
7 2 ET-7 မနန့်သဉ္ဇာချို B A B B  
8 2 ET-8 မောင်နိုင်လွင်မိုး B A A B  
9 2 ET-9 မောင်မင်းစည်သူ B C B C  
10 2 ET-10 မောင်ဘိုဘိုအောင် B B A B  
11 2 ET-11 မမျိုးသူဇာခိုင် B A A C  
12 2 ET-12 မောင်စည်သူ C B B B  
13 2 ET-13 မောင်ပိုင်ခန့် B B A B  
14 2 ET-14 မောင်ကောင်းခန့်စိုး B A B C  
15 2 ET-15 မောင်ထက်လင်းနိုင် B A A B  
16 2 ET-16 မောင်ငိုင်မောင် C C B C  
17 2 ET-17 မောင်သန့်ဇင် B A B C  
18 2 ET-18 မခန့်ဇင်သွယ် B D A B  
19 2 ET-19 မောင်အောင်မျိုးထွဋ် B B C C  
20 2 ET-20 မောင်အောင်သူဦး B A B C  
21 2 ET-21 မောင်အောင်ဖြိုးမင်း B B A C  
22 2 ET-22 မောင်ကျော်ကိုကိုမင်း C C A B  
23 2 ET-23 မောင်ဆန်းဝင်းအောင် D D C C  
24 2 ET-24 မောင်မျိုးသက်ထွန်း B C B C  
25 2 ET-25 မောင်မင်းခန့်ထွန်း B B C C  
26 2 ET-26 မောင်ညီဝဏ္ဏထွန်း D E D D  
27 2 ET-27 မောင်ဖြိုးမောင်မောင်သန်း C C C C  
28 2 ET-28 မောင်ဝင်းဇော်ဟိန်း C D C C  
29 2 ET-30 မောင်သစ်လွင် C E D D  
30 2 ET-31 မောင်ကျော်ကျော်ဦး D E C C  
31 2 ET-32 မောင်ခင်မောင်လွင် C D D C  
32 2 ET-33 မောင်ဇွဲခန့်အောင် D E C D  
33 2 ET-34 မောင်အောင်ခန့် D E D D  
34 2 ET-35 မောင်ကျော်ငြိမ်းချမ်း E E D D  
35 2 ET-36 မောင်ဉာဏ်လင်းထွန်း E E D D  

ပညာရေးဝန်ကြီးဌာန
အစိုးရနည်းပညာအထက်တန်းကျောင်း (ရွာမ)
၂၀၁၈-၂၀၁၉ ပညာသင်နှစ် Mid-Term Exam တစ်ဘာသာချင်းရမှတ်
သင်တန်း - GTHS Year II (Electronic Technology)

သင်ကြားဖြေဆို ခဲ့ကြသော ဘာသာရပ်များမှာ အောက်ပါ အတိုင်းဖြစ်ပါသည်။

  1. English
  2. Mathematics
  3. Applied Electronics (Analog & Digital)
  4. Radio Communication
 စဉ်  ခုံအမှတ်  အမည် 1 2 3  4 Remark
1 2EcT-1 မောင်အောင်ပြည့်ဖြိုး A A A A  
2 2EcT-2 မောင်မျိုးမင်းလတ် A A A A  
3 2EcT-3 မောင်ကိုကိုနိုင် B A A A  
4 2EcT-4 မောင်သီဟဇော် A A A A  
5 2EcT-5 မောင်မျိုးသက်နိုင် A A A A  
6 2EcT-6 မောင်ဘုန်းမြတ်ကျော် B A A A  
7 2EcT-7 မောင်ကောင်းသန့်ဇင် A A A A  
8 2EcT-8 မလဝန်းငယ်ငယ် B B A A  
9 2EcT-9 မောင်ဖြိုးဝေအောင် A A A A  
10 2EcT-10 မမေမြတ်နွယ် B A A A  
11 2EcT-11 မအေးသက်မွန် B A A A  
12 2EcT-12 မအိသွယ်သွယ်မောင် B A A A  
13 2EcT-13 မနီလာထွန်း C A B A  
14 2EcT-14 မောင်ရဲမင်းဖြိုး B A A A  
15 2EcT-15 မောင်ဝေယံဖြိုး B B A A  
16 2EcT-16 မဆုအဥ္ဇလီဖြိုး B B A A  
17 2EcT-17 မဇွန်ရွှန်းလဲ့ဝေ B B A A  
18 2EcT-18 မသဲစုစုရှိန် B B A A  
19 2EcT-19 မောင်ဝင်းကိုဌေး B C B B  
20 2EcT-20 မောင်ရဲလင်းထက် C B B D  
21 2EcT-21 မမြတ်နိုးရတနာကြွယ် B B A A  
22 2EcT-22 မောင်ကောင်းထက်အောင် B D B A  
23 2EcT-23 မနော်ဂျူးလီ B D A A  
24 2EcT-24 မောင်ဇေသီဟအောင် B B A A  
25 2EcT-25 မောင်ပြည့်ဖြိုးအောင် B C A A  
26 2EcT-26 မောင်ဘုန်းတေဇ A A A A  
27 2EcT-27 မောင်အောင်ရဲဦး B D B C  
28 2EcT-28 မောင်စိုးသီဟ C B A A  
29 2EcT-29 မောင်ဝင်းမင်းသူ C D A B  
30 2EcT-30 မောင်နိုင်အောင်လင်း D E E E  
31 2EcT-31 မောင်ထက်မင်းနိုင် B C B C  
32 2EcT-32 မောင်သီဟလွင် B B A A  
33 2EcT-33 မောင်ဟိန်းလင်းနိုင် D E B C  
34 2EcT-34 မောင်သူရိန်စိုး C E D D  
35 2EcT-35 မောင်ရှိန်မင်းထက် D E B E  

Contact

ရန်ကုန်တိုင်းဒေသကြီး၊ အင်းစိန်မြို့နယ်၊ ရွာမအလယ်ရပ်ကွက်၊ ဘုရင့်နောင်လမ်းမကြီးဘေးတွင် တည်ရှိပါသည်။

Supported By

Image

Search